Kompānija “VINTEKSS” konstruē, ražo un montē ēku alumīnija fasādes un ziemas dārzus. Ražošanā tiek izmantoti Schüco materiāli. Katrs projekts tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā visas pasūtītāja vēlmes.

Alumīnija fasādes

Alumīnija fasādēm piemīt lieliskas īpašības to ekspluatācijā, tās piešķir ēkai neatkārtojamu veidolu. Alumīnija konstrukcijas ir kļuvušas par vienu no populārākajiem ēku ārējās apdares veidiem. Pateicoties mazam svaram un ātrai montāžai, no alumīnija fasādēm var realizēt vissarežģītākos arhitektoniskos projektus ar dažādiem iestiklojuma veidiem.

Ir divu veidu alumīnija fasādes  –  iekārtās un iebūvētās.

Iekārtās fasādes tiek montētas no statnēm un rīgeļiem. Šādu fasāžu virsmas piekļaujas viena otrai gandrīz jebkurā leņķī, tādēļ alumīnija fasādei var piešķirt jebkuru formu.

Sienās iebūvējamām alumīnija fasādēm ir vienkāršāka konstrukcija, tādēļ iebūvējamās fasādes ir lētākas. Bet šādām fasādēm ir ierobežotas formu iespējas, kas ir to galvenais trūkums.

Tiek ražotas dažāda lieluma un krāsu gammas alumīnija fasādes, tās ir praktiskas, droši pasargā sienas no laika apstākļu (vēja, lietus, sniega) ietekmes. Šāda fasāde ir izturīga jebkuros klimatiskajos apstākļos un nodrošina ilgstošu ekspluatācijas laiku.

 Ziemas dārzi

Ziemas dārzs – ērta piebūve mājai vai atsevišķa celtne – bagātinās jebkuru dizainu ar interesantu risinājumu. Mūsdienīgais iestiklotais ziemas dārzs ir pietiekami funkcionāls: tajā var ierīkot patīkamu atpūtas telpu, viesistabu, ēdamistabu, darba kabinetu u.tml. No alumīnija konstrukcijām var izveidot ne tikai skaistu ziemas dārzu, bet īstu dizaina mākslas šedevru!

Ziemas dārza celtniecību var iedalīt divos posmos: vertikālā iestiklošana un jumta izveide. Vertikālā iestiklošana – ir ziemas dārza sienu veidošana no logu konstrukcijām. Jumta uzlikšanai ir nepieciešama īpaša precizitāte, jo tam ir jābūt drošam, ar augstu izturības pakāpi.

Ziemas dārzi no alumīnija ir viegli un gaiši, bet tai pat laikā, ļoti izturīgi un maksimāli saglabā siltumu, tie ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem un jebkādu atmosfēras negatīvo ietekmi.

Alumīnija profils Schüco – teicama izvēle sarežģītas konfigurācijas ziemas dārza izveidei. Alumīnija konstrukciju neapstrīdama priekšrocība ir absolūta ugunsdrošība. Alumīnija ziemas dārzi ir pievilcīgi vēl ar ilgo kalpošanas laiku un tiem nav vajadzīga īpaša apkope.