KSP

Palodzes ir no mitrumizturīgas skaidu plāksnes materiāla un pārklātas ar laminātu. Šādas palodzes ir nodilumizturīgas, nav pakļautas gaismas ietekmei, nepiebriest un nav nepieciešama īpaša apkope.  Palodzes var mazgāt, izmantojot mīkstos (ne abrazīvos) mazgāšanas līdzekļus. Palodzēm ir pievilcīgs ārējais izskats. Apdares krāsas uz zīmējums ir pieejams ļoti plašs, ir pieejama arī koksnes, granīta un marmora imitācija.

 PVC

PVC palodzes tiek ražotas no kvalitatīva materiāla, ekoloģiski drošs un tam piemīt augsti tehniskie rādītāji. PVC palodzes ir mitrumizturīgas, ilgi kalpo, triecienizturīgas un ir izturīga pret negatīvām dabas parādībām.

Ārējās palodzes

Mūsdienīgas cinkotas ārējās palodzes ir izturīgas pret ultravioleto starojumu, nav pakļautas korozijai, ir izturīgas pret temperatūras svārstībām, tās ir klusas un izturīgas. Šādas ārējās palodzes nemainīs savas teicamās īpašības ilgus gadus. Ar moderno tehnoloģiju palīdzību ir radītas ārējās palodzes ar polimēru pārklājumu un tās var būt lielisks dekoratīvais risinājums jebkurai mājai vai dzīvoklim.