VELUX mansarda logi.

Vairāk kā 70 gadu veiksmīgas darbības. VELUX  kompānijas dibinātājs Villums Kanns Rasmusens 1042.gadā izgudroja un patentēja mansarda logus. Jau 70 gadus VELUX mansarda logus izmanto ēkās visā pasaulē.

«Klasika»

Izplatītākie VELUX modeļi. Ērts rokturis loga augšpusē ļauj iebūvēt logu optimālajā augstumā, kā arī izvietot zem logiem mēbeles. Loga rāmi var pagriezt uz 180° un piefiksēt, lai logu būtu ērti mazgāt telpas iekšpusē. Paredzēts visiem jumtiem ar slīpuma leņķi 15º -90°.

 

Modeļi:

GGL klasisks koka logs

Koka mansarda loga klasiskais modelis ar atvēršanu ap centrālo asi. Pārdošanas līderis Eiropas tirgū.

GGU balts mitrumizturīgs logs

Ideāls risinājums virtuvēm, vannas istabām, baseiniem un citām mitrām telpām. Teicami piemērots baltiem un gaišiem interjeriem. Tam ir visas koka loga „ Klasika” (GGL) īpašības un, papildus, poliuretāna pārklājums, kas aizsargā no mitruma piekļūšanas.

GZL – koka logs “Ekonom”

Ekonomisks mansarda koka loga klasiskais modelis (līmēta koksne, 2 lakas kārtas). Aizvērtā veidā ventilācija tiek nodrošināta caur ventilācijas atveri.  Loga ārējā virsma ir viegli mazgājama no telpas iekšpuses. Nav paredzēta aprīkošanai ar tālvadības ierīci. Pieejams trijos variantos.

«Panorāma»

Ideāls risinājums jumtiem ar nelielu slīpumu. Logs atverams divos veidos: pa centrālo asi un augšējo asi (par 30° vai 45°). Var tikt izmantots kā avārijas izeja vai jumta lūka. Loga rāmi var pagriezt par 180° un piefiksēt, lai logu būtu ērti mazgāt telpas iekšpusē. Paredzēts visiem jumtiem ar slīpuma leņķi 15º -55°.

Modeļi:

GPL koka panorāmas logs

Lielisks risinājums telpām ar satriecošu panorāmas skatu pa logu. Savienojumā ar karnīzes logu vai apakšelementu, rada pusbalkona efektu.

GPU “Panorāma” balts mitrumizturīgs mansarda logs

Ideāls risinājums virtuvēm, vannas istabām, baseiniem un citām mitrām telpām. Teicami piemērots baltiem un gaišiem interjeriem. Tam ir visas koka loga „Panorāma” (GPL) īpašības un, papildus, poliuretāna pārklājums, kas aizsargā no mitruma piekļūšanas.

GHL ”Panorāma”  – vienkāršots modelis

Lielisks risinājums telpām ar satriecošu  panorāmas skatu pa logu. Savienojumā ar karnīzes logu vai apakšelementu, rada pusbalkona efektu.

 Izejas uz jumtu

Izeja uz jumtu nedrīkst bojāt Jūsu mājas ārējo izskatu. VELUX logi lieliski iekļaujas jumta virsmā. VELUX piedāvā dažādas iespējas iziešanai uz jumtu. Visas izejas no ārpuses izskatās kā parasti VELUX mansarda logi un tiks pieskaņoti citiem Jūsu mājas logiem.  Izejas uz jumtu paredzētas visiem jumtiem ar slīpuma leņķi no 15º līdz 55º vai 60° (atkarīgs no modeļa).

Modeļi:

GTL – mansarda logs ar avārijas izeju uz jumtu

Marsarda logs ar visām GPL loga īpašībām un funkcijām un vienlaikus avārijas izeja uz jumtu. Paplašināts atvēruma leņķis – līdz 73°.

GXL Jumta lūka

Mansarda logs un vienlaikus izeja uz jumtu. Atverams sāna asī uz kreiso pusi (ja skatās no iekšpuses). Aprīkots ar ventilācijas vārstu-vēdlodziņu.

GVT logs – lūka nedzīvojamām telpām

Logs – lūka ir paredzēts  neapsildāmām jumta telpām, kur saimnieciskām vajadzībām ir nepieciešama izeja uz jumtu. Atverams sāna asī uz kreiso pusi (ja skatās no iekšpuses). Atvērtā veidā loga-lūkas platums  ir  49 cm х 76 cm. Rāmis tverams līdz 90º un fiksējams drošai iziešanai uz jumtu.

VELTA logs – lūka nedzīvojamām telpām

Logs – lūka neapsildāmām, nedzīvojamām telpām zem jumta.  Rāmja stiprinājuma varianta izvēle tiek veikta loga – lūkas uzstādīšanas posmā. Nav vajadzīga apkope.
Loga kārba ir no koka, veramais rāmis no alumīnija. Paredzēts jumtiem ar slīpuma leņķi 20º-60º. Iebūvēta stikla pakete. Atšķirībā no GVT, uz rāmi nedrīkst kāpt ar kājām!

Balkons un terase

Vēlaties radīt greznu istabu mansardā? VELUX logs-balkons vai terase ir piemēroti tieši Jums! Satriecoši risinājumi un iespaidīgi interjeri. Paredzēts visiem jumtiem ar slīpuma leņķi no 35º līdz 53º.

 

Modeļi:

GDL CABRIO® balkons mansardā bez virsbūvēm

Logs VELUX GDL Cabrio tiek iemontēts jumtā kā jebkurš cits mansarda logs. Atvērtā veidā tas izskatās kā īsts balkons mansarda stāvā. Ir iespējamas dažādas kombinācijas, radot visiespaidīgākos interjera un eksterjera  risinājumus. Attēlā (pa kresi) redzams logs-balkons apvienojumā ar panorāmas logu GPL un  apakšējo GIL elementu.

Terase

Pietiekami platu terasi veido slīpo un vertikālo logu elementu apvienojums. Minimālākajā variantā var būt no viena slīpā un viena vertikālā atveramā elementa.

 

VELTA bēniņu kāpnes

Bēniņu kāpnes atvieglos nokļūšanu uz bēniņiem un ietaupīs vietu telpā. Visas VELTA bēniņu kāpnes ir saliekamas un iebīdāmas griestos, neaizņemot vietu dzīvojamā telpā vai bēniņos. VELTA piedāvājumā ir bēniņu kāpnes dažādām telpām:

 

  • Modelis VELTA „ Ekonom”. Garāžām, vasaras mājiņām un vasarnīcām. Izdevīga cena.
  • Modelis VELTA „Bāzes”. Universāls modelis ar siltinātu lūkas vāku. Piemērots vairākumam telpu.
  • Modelis VELTA „ Kompakt”. Istabas modelis ar siltinātu lūkas vāku. Piemērots nelielām telpām, kurās nav iespējams uzstādīt standarta izmēra bēniņu kāpnes.

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā: www.velux.com