REHAU

Koncerns “REHAU” ir pasaules līderis polimēra produkcijas ražošanā būvniecībai, autobūvei un industrijai. Būvniecības jomas piedāvājuma klāstā ir profilu sistēmas logu, durvju, ruļļveida slēģu, slēģu, ziemas dārzu un fasāžu izgatavošanai. Visā pasaulē REHAU zīmols klientiem ir kvalitātes, inovāciju simbols dizaina un sistēmrisinājumu jomā.

G-U
Pēdējo gadu laikā Grupa GU(Gretsch-Unitas) no vidēja lieluma uzņēmuma ir dinamiski attīstījusies un kļuvusi par uzņēmumu ar aktīvu darbību gan Eiropas un Austrumeiropas tirgū, gan Amerikas un tālo austrumu tirgū. Grupas GU (Gretsch-Unitas) furnitūra tiek ražota tikai Eiropā un atbilst visaugstākajām Eiropas standartu kvalitātes prasībām.

Schüco

Schüco – ir simbols ilgtermiņa risinājumam un plašam produkcijas klāstam. Kompānija Schüco ir guvusi starptautisku atzinumu heliosistēmu, logu, durvju un fasāžu jomā. Alumīnijs – kompānijas Schüco darbības pamatā jau vairāk kā 50 gadus. Schüco alumīnija sistēmas atšķiras ar kvalitāti, kreativitāti un inovācijām.

ROTO

Roto furnitūra visā pasaulē ir drošības zīmols. Šodien Roto furnitūra saistās ar ekskluzīvu dizainu un praktiskumu. Koncerns Roto Frank AG jau vairāk kā 70 gadus tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem koka un plastikāta logu furnitūras un aksesuāru tirgū.