Starpistabu PVC durvis – plaši pieprasītas mūsdienīgas, izturīgas un drošas durvis.  Šādas durvis ir ekoloģiski drošas un vienkāršas ekspluatācijā. PVC durvis ir daudz vieglākas par masīva durvīm un tām piemīt laba siltuma un skaņas izolācija. Šādas durvis ir izturīgas pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem.

Durvju dizainu var izvēlēties atbilstošu telpas dizainam un mērķim. Koka tekstūras daudzveidība un plaša krāsu gamma paver iespēju PVC durvīm iekļauties jebkurā dzīvojamo un biroja telpu interjerā. Ir iespēja durvis izrotāt ar dekoratīvu vai krāsainu stiklu.

Konstrukciju bagātīgā izvēle ir vēl viens arguments par labu plastikāta starpistabu durvīm.  Durvīm var būt rokturi no vienas vai no abām pusēm, durvīs var ielikt gandrīz jebkura tipa slēdzenes. Durvis var būt vienviru vai divviru, caurspīdīgas, kombinētas vai izgatavotas no necaurspīdīga plastikāta. Var tikt mainīta arī durvju forma, kas paver plašas iespējas kreativitātei un interjera noformēsanai. Durvis var izveidot ar alumīnija slieksni vai arī bez tā.

Plastikāta starpistabu durvis ir ļoti ērtas ekspluatācijā. Augstas kvalitātes furnitūra, kas tiek pielietota šo plastikāta durvju ražošanā, padara durvju vēršanas procesu mīkstu, vienmērīgu un klusu. Šādas durvis aizveras cieši, kas rada ne tikai skaņas izolāciju, bet arī smaku izolāciju, piemēram gadījumos, kad plastikāta durvis tiek uzstādītas pie eejas uz virtuvi vai ēdnīcu.