Kompānijas VITEKSS logi no REHAU profiliem ir spējīgi samazināt siltuma zudumu līdz 76%*.

 

Logi ir pamatiemesls siltuma zudumam ēkā. Tādēļ, izgatavojot logus, kompānija VINTEKSS pievērš īpašu uzmanību siltuma saglabāšanas jautājumam. Caurspīdīgās konstrukcijas no REHAU profiliem atšķiras ar augstiem siltumizolācijas rādītājiem un saglabā siltumu tur, kur tas ir visvairāk ir nepieciešams.  Tādējādi, telpā tiek radīts ne tikai patīkams klimats, bet arī samazinās apkures izdevumi.

Izvēloties mūsu logus, Jūs saņemat vācu zīmolu kvalitāti un produkciju, atbilstošu visām prasībām un individuālajiem risinājumiem. Piemēram, unikālie GENEO logi: Logs no šiem profiliem samazina siltuma patēriņu līdz 76%*, nodrošinot optimālo komforta līmeni..

Siltuma saglabāšana pēc logu nomaiņas labi redzama siltumvizorā. Kreisajā attēlā – redzams siltuma zudums ar veciem logiem. Labajā attēlā – redzams siltuma zudums ar jauniem GENEO logiem.

Līdz remontam.  Vecie koka logi.                                                        Pēc remonta. Logi GENEO.
 
* Siltuma zuduma caur logu samazināšana, nomainot vecos koka logus/80. gadu plastikāta logus(Uf = 1,9, Ug = 3,0) pret logiem no GENEO profiliem (Uf = 0,86, Ug = 0,5), loga izmērs 123 cm х 148 cm