Alumīnijs  – pilnīgi nekaitīgs veselībai, ekoloģiski tīrs materiāls. Tas neveido kaitīgus iztvaikojumus, neoksidējas, nedeformējas, viegli iztur temperatūras svārstības, tas ir stiprs un viegls. Alumīnija logi un durvis no Schüco profiliem:

  • Viegls (materiāla svars) ar augstiem izturības rādītājiem
  • Lieliski siltumatdeves rādītāji: līdz Uw = 0.86 W/m²K
  • Glīti un precīzi visu virsmu ģeometriskie rādītāji
  • Teicama ugunsizturība
  • Augstākie skaņas izolācijas rādītāji
  • Lieliska īpašība pakļauties augsta līmeņa  apstrādei ar satriecošu galaprodukta kvalitāti.

Alumīnija logi

Alumīnija logiem ir vairāki veidi. Tie ir tā saucamie siltie un aukstie logi.

Aukstie logi tiek izmantoti nedzīvojamās telpās, tādās kā palīgtelpas, stāvvietas, galerijas.  Siltos logus izgatavo pielietojot īpašas tehnoloģijas izolācijas materiālus, kuri lieliski saglabā siltumu un tiek komplektēti  vienkameru vai divkameru stikla paketēs. Krāsu var piemeklēt atbilstoši dizainam.

Vēl viena alumīnija logu priekšrocība ir noturība pret putekļiem un netīrumiem, tādēļ šādu logu apkope ir minimāla. Svarīga atšķirība un galvenā alumīnija logu un konstrukciju priekšrocība ir to absolūta ugunsdrošība.

Alumīnija logi var būt gan slēgti, kas nav paredzēti atvēršanai vispār, gan atverami. Ir iespēja izvēlēties dažādus logu atvēršanas veidus: pilnīgi atgāžamos, atgāžamos-pagriežamos, vai tikai vēdināmos. Alumīnija logi ļoti ilgi saglabā savas īpašības, to ekspluatācijas laiks ir aptuveni 80 gadi. Alumīnija konstrukcijas ir viegli pārvadājamas un viegli montējamas.

Alumīnija durvis

Alumīnija durvis, pateicoties  ar  materiāla fiziskajām īpašībām, ir pietiekami vieglas un tai pat laikā, ļoti izturīgas konstrukcijas, kuras kalpos ilgu laiku. Alumīnija durvis pietiekami viegli un bez sekām iztur krasas temperatūras svārstības, nav pakļautas korozijai –  tādēļ tiek izmantotas dažādās klimatiskajās zonās.

Ir sastopamas vairākas alumīnija durvju grupas, kurās ietilpst  gan veramas ar rokām, gan automātiski veramas durvis:

Veramās alumīnija durvis pieejamas gan vienviru, gan divviru.

„Svārsta” alumīnija durvis tiek uzstādītas vietās ar vidēji lielu cilvēku plūsmu un atveras/aizveras uz abām pusēm, tiek izgatavotas no „aukstā” profila, iespējams izveidot tamburu.

Automātiski atveramās/aizveramās rotējošās alumīnija durvis tiek uzstādītas vietās ar lielu cilvēku plūsmu. Durvis var atvērt/aizvērt gan ar rokas mehānismu, gan ar dažādu automātisko detektoru palīdzību.