Logu rokturi

Standart

Roto rokturiem ir vesela virkne priekšrocību kvalitātes, tehnikas, drošības un dizaina jomā  Visi rokturu modeļi atbilst RAL RG-607/9 prasībām. Roto logu un durvju rokturu detaļas ir ražotas no  augstas kvalitātes alumīnija un misiņa. Roto alumīnija logu rokturi  tiek izgatavoti no augstas izturības un noturīgiem pret koroziju  sakausējumiem.

Swing

Jaunās paaudzes RotoSwing produktam ir  slēpta rozete un dekoratīvi sānu elementi, pieejami dažādās RAL paletes krāsās, kā arī īpašā krāsu tonī. Pēc klienta vēlmes ir iespējamas plašas piedāvājuma klāsts: no klasiskās „toņu sakritības” līdz  alternatīvam risinājumam. Ražotā no alumīnija lējumiem zem spiediena, produkcija nodrošina ērtu ekspluatāciju, kvalitāti un funkcionalitāti, tai ir pievilcīgs „ nogludināts” dizains, kā arī ergonomiskas priekšrocības.

Uz šo brīdi RotoSwing pieejams versijās „ Standart”, ”Aizslēdzamais”, „ Secusti”, „ TiltFirst”  un „ Ar vadības pogu”.

Secustic

RotoLine Secustik. Speciāls mehānisms, kas novērš roktura atvēršanu no ārpuses.

 

Logu furnitūras papildvarianti

Slēptais Roto NT Designo

Lielisks dizains un funkcionalitāte – kompaktas, loga rāmī un vērtnē noslēptas eņģes, neredzamas no ārpuses. Nekādu redzamo daļu (eņģes un dekoratīvās uzlikas) – nekas netraucē lieliskam dizainam. Ar Roto NT Designo iespējams plati atvērt logu, maksimālais atvēršanas leņķis ir 100 º.
Roto NT Designo furnitūra standarta veidā ir paredzēta 80 kg smagām vertnēm un nostiprinātajā variantā līdz 130 kg.

Inovatīva drošības koncepcija.

Roto NT Designo ir maza izmēra un kompakti eņģu elementi. Lielākai Jūsu loga drošībai, ir iespēja uzstādīt papildus pretuzlaušanas drošības elementus, kas atbilst pretuzlaušanas WK2 klases noturībai.

Drošais TiltFirst (bērnu istabas)

Roto Tilt First drošības mehānisma pamatā ir sekojoša secība :

-pagriežot rokturi horizontāli, jūs logu ir atverat atgāžamajā variantā;

-pagriežot rokturi vertikāli, jūs logu atverat vaļā. Bet  pagriezt šo rokturi Jūs var tikai ar speciālu atslēgu.

Bez tās, roktura pagriešana bloķējas. Bērns nevar atvērt logus, ja viņam nav šīs atslēgas.

Mēhānisma Roto Tilt First  atbloķēšana ir iespējama tikai ar individuālu atslēgu katram logam.

Roto Tilt First furnitūras priekšrocības:

-Drošs Roto Tilt First mehānisms ar atslēgu. Jūs būsiet pārliecināts, ka Jūsu prombūtnes laikā bērns neizkritīs pa logu.

– Drošs Roto Sil pārklājums. Roto Tilt First mehānismam ir īpašs Roto Sil pārklājums, kas aizsargā metālu no korozijas, Tilt First mehānisms praktiski nenolietojas.

Ļoti ilgs Roto Tilt First furnitūras ekspluatācijas laiks. Pēc statistikas, visbiežāk plastikāta logus atver atgāšanas režīmā, jo šāda veida atvēršana ir visergonomiskākā. Plastikāta logs Jums kalpos ilgāk.

Aizsardzība no loga iekāršanās vienā eņģē. Īpašā Tilt First  mehānisma konstrukcija izslēdz iespēju loga vērtnes iekāršanos vienā eņģē.

Viegla furnitūras nomaiņa. Jūs varat nomainīt Roto Tilt First  atvēršanas mehānismu uz parasto mehānismu, vienkārši nomainot furnitūru.

 

Furnitūra durvīm

Plašs furnitūtas klāsts izdabās jekurām pasūtītāju vēlmem durvju komplektēšanā. Atkarībā no prasībām un durvju turpmākās ekspluatācijas apstākļiem, tās var tikt aprīkotas ar nepieciešamajiem rokturiem (pagriežamiem, piespiežamiem vai stacionāriem), slēdzeni ar vienu vai trijiem  slēgšanas punktiem, koda atslēgu, durvju aizvērējiem automātiskai atvērtu durvju aizvēršanai, kā arī ar mehānismu bīdāmām un saliekamām durvīm.

Durvju ražošanā mēs izmantojam dažādu ražotāju mehānismus: Gretch-Unitas (G-U), Roto, Dr. Hahn, GEZE, HOPPE un citus. Pēc pasūtītāja vēlmes mēs varam uzlikt arī citu ražotāju furnitūru.